slnečné okuliare IRRESISTOR STARDUST GLD BLK

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Slnečné okuliare > slnečné okuliare IRRESISTOR STARDUST GLD BLK
 

Slnečné okuliare

slnečné okuliare IRRESISTOR STARDUST GLD BLK
slnečné okuliare IRRESISTOR STARDUST GLD BLK
 

O značke

slnečné okuliare IRRESISTOR

  • HANDMADE
  • TITANIUM
  • LIMITOVKY

Slnečné okuliare IRRESISTOR z dizajnérskej dielne v Soule majú v sebe novú originálnu filozofiu skrytú už vo svojom názve. Kombináciou kreatívnych nápadov, tvoria dizajnéri vo svojich návrhoch spojenie prvkov, ktoré vytvárajú neprehliadnuteľné slnečné okuliare značky IRRESISTOR. Inšpiráciou je vesmír, technológia, pokrok a výsledkom je jedinečnosť, unikátnosť a originalita.

Popis

 

 

Parametre


Veľkosť


 

 

 

slnečné okuliare IRRESISTOR STARDUST GLD BLK

Značka:IRRESISTOR
Kód produktu:STARDUST GLD BLK
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Pohlavie:Unisex
Tvar okuliarov:geometrický
Materiál šošoviek:plast
Farba rámu:zlatá
Farba skiel:strieborno-šedá
Materiál rámu:titán
Dľžka stranice:151 mm
Šírka šošovky:148 mm
Výška šošovky:56 mm
UV filter:400 UV
Polarizácia:nie
Kategória filtra:CAT 3
Možnosť zábrusu dioptrických skiel:nie
Typ skla:zrkadlovky
Typ rámu:bezrámové okuliare
Veľkosť:XL
Bežná cena: € 380,00 Vaša cena: € 299,00
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
 
 

Slnečné okuliare pre každého

Slnečné okuliare sú neodmysliteľnou súčasťou výbavy. Či sa chystáte na dovolenku, na dlhšiu cestu autom, či do prírody, slnečné okuliare vám v taške nesmú chýbať. Okrem toho, že ide o štýlový doplnok, primárnou funkciou je ochrana. Slnečné okuliare chránia náš zrak a zabraňujú preexponovanému vstupu svetla do vnútra oka. Slnečné okuliare by ste mali nosiť aj v prípade, že nechcete žmúriť v svetle a vytvárať si tým zbytočne vrásky. Môžeme teda pokojne tvrdiť, že slnečné okuliare sú tiež estetickou záležitosťou. V tejto súvislosti ide aj o štýlový doplnok, ktorý nositeľovi dodá unikátny vzhľad.

 

Okuliare do slnečného počasia a ich využitie

Slnečné okuliare potrebujeme pri športe, pri prechádzke do prírody, pri vode, či počas šoférovania. Máme teda širokú škálu, kde slnečné okuliare môžeme využiť. Práve preto sa slnečné okuliare rozdeľujú do niekoľkých kategórií, ktoré sú zhodné práve so zafarbením skiel. Vo všeobecnosti však platí, že čím intenzívnejšie svetlo je v prostredí, v ktorom sa nachádzame, tým tmavšie zafarbenie skiel naše slnečné okuliare potrebujú. Treba si tiež dávať pozor na slnečné okuliare za volantom. Pri šoférovaní sa tiež potrebujeme chrániť pred nadmerným slnečným svetlom, ale na druhej strane sa musíme ubezpečiť, že sú okuliare, ktoré pri šoférovaní nosíme, vhodné pre tento účel.

Veľmi špecifické sú tiež slnečné okuliare vhodné na šport. Majiteľ športových slnečných okuliarov sa potrebuje sústrediť na športový výkon a mal by mať preto aj optimálne slnečné okuliare. Pri vodných športoch sa napríklad využívajú slnečné okuliare s možnosťou vymieňať sklá podľa aktuálnych svetelných podmienok, prípadne aj také, ktorých filtre zabraňujú vnímať odlesky na hladine.

 

Slnečné okuliare na každú príležitosť

Je možné vybrať si univerzálne slnečné okuliare, ktoré obsiahnu širokú škálu prostredí, v ktorých ich chceme využívať. Takéto okuliare nám budú dlhodobo slúžiť v tom prípade, ak sa o ne budeme dobre starať. Údržba slnečných okuliarov je veľmi jednoduchá. Pevné puzdro ochráni okuliare pred poškodením a jemná handrička určená na čistenie slnečných okuliarov udrží sklá aj rámy čisté a pripravené na ďalšie používanie.

 
 
Prečo nakúpiť u nás

ikona

Sme na trhu od roku 1991

ikona

Záručný a pozáručný servis

ikona

Kamenná predajňa

ikona

Exkluzívne značky

ikona

Garancia originality

ikona

Autorizovaný distribúto

ikona

Doručenie zadarmo

ikona

Vrátenie do 14 dní

ikona

Dobierka

ikona

Osobný odberNakupujte cez platobnú bránu BENEFIT + 
 

Všetky naše slnečné okuliare odosielame v originálnych púzdrach výrobcov s čistiacou handričkou na okuliarové šošovky a originálnou dokumentáciou výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia