Dodanie tovaru

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Dodanie tovaru
 

Dodanie tovaru

Z dôvodu, že slnečné a dioptrické okuliare predávame aj v kamennej predajni, okuliare môžu byť okamžite dostupné alebo do 10 dní.

Internetový obchod www.nudokki.sk zasiela objednaný tovar prostredníctvom:

 

Express kuriér DPD

Tovar je zasielaný prostredníctvom kuriéra DPD na územie Slovenskej republiky, Českej republiky a Maďarska, na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Doručenie zásielky adresátovi do 1-3 pracovných dní odo dňa odoslania zásielky. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). O odoslaní zásielky bude zákazník informovaný e-mailom. 

Poznámka: V prípade záujmu o zaslanie tovaru do iných členských krajín Európskej únie nás prosím kontaktujte e-mailom na info@nudokki.sk

 

Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

Kupujúci je povinný prevziať zakúpený alebo objednaný tovar, v opačnom prípade – pri odmietnutí prevzatia zásielky, sa kupujúci zaväzuje predávajúcemu uhradiť náklady na dopravu vo výške 5,- €.

Expedícia:

Doba expedície sa štandardne pohybuje v rozmedzí  3 – 21 pracovných dní v závislosti od skladových zásob resp.skladových zásob našich dodávateľov.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia