FAQ – Často kladené otázky

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > FAQ – Často kladené otázky
 

FAQ – Často kladené otázky

 

Ako rýchlo dostanem svoje slnečné okuliare?
Štandardná doba dodania je len 2 až 10 dní. Väčšina okuliarov je pripravená na takmer okamžitú expedíciu. Ak chcete mať presné informácie o konkrétnom modeli, napíšte nám e-mail na info@nudokki.sk, čoskoro vás budeme kontaktovať s presným dátumom expedície a doručenia okuliarov.

 
Čo v prípade, že okuliare nie sú skladom?
Znamená to, že okuliare sú vo výrobe u nášho renomovaného dodávateľa. Predávame len originály talianskej výroby, preto môže dodanie trvať trochu dlhšie. Maximálne však 2 až 4 týždne.

 

Ako mám vrátiť tovar? 

stačí vyplniť FORMULÁR a poslať spolu s okuliarmi na adresu: Optika Klaudia, Hlavná ulica 918/2, 92401 Galanta. FORMULÁR môžete poslať aj elektronicky na e-mail info@nudokki.sk

 
Čo mám robiť, keď chcem okuliare vrátiť?
V prípade akejkoľvek reklamácie sa môžete spoľahnúť na náš odborný servis. Ak ide o výrobnú chybu, doba počas ktorej môžete zakúpené okuliare reklamovať je dlhá až 24 mesiacov. Pošlite nám fotografiu okuliarov na info@nudokki.sk, napíšte nám aj dôvod vrátenia a nezabudnite na číslo vášho účtu, kam vám máme peniaze vrátiť.

 
Ako si mám vybrať správnu veľkosť okuliarov?Pri každom predávanom modeli uvádzame jeho presné rozmery v milimetroch. Ak v popise okuliarov nájdete napríklad údaj 56/18/140, znamená to, že šošovky sú veľké 56 mm, nosník medzi sklíčkami má 18 mm a straničky sú dlhé 140 mm.

 
Čo je to stranička?
Stranička je rameno alebo nožička okuliarov, vedie od rámu lemujúceho sklíčka až po koncovky, ktoré sa nasadzujú za uši.

 
Ako si môžem vyskúšať okuliare?
Doslova na vlastnej koži si môžete tovar vyskúšať pri osobnom odbere alebo v našich predajniach Optiky Klaudia.

 
Môžem si objednať exkluzívne modely, napríklad značku CELINE a BOUCHERON ?
Áno, ponúkame vám aj tie najlukratívnejšie modely, ktorých sa na svete vyrobí len niekoľko kusov. Všetky modely značky CELINE máme k dispozícii v predajniach Optiky Klaudia a sú pripravené k okamžitému odberu. Ak máte záujem o exkluzívne a špeciálne modely, napíšte nám na info@nudokki.sk a zabezpečíme všetko potrebné, aby sa tieto výnimočné okuliare dostali práve k vám.

 
Ponúkate výlučne originálne značkové slnečné okuliare?
Môžete sa spoľahnúť, že náš sortiment je zaručene originálny. Spolupracujeme len so svetovými výrobcami a renomovanými distribútormi slnečných a dioptrických okuliarov ako Luxottica Group Italy a Safilo Group Italy.

 
Môžem si objednať aj dioptrické šošovky k ponúkaným značkovým modelom? Optika Klaudia pôsobí na trhu už od roku 1991, je vybavená najmodernejšími zariadeniami pre meranie a diagnostiku zraku. Jej profesionálny personál vám pripraví dioptrické šošovky presne podľa vašich potrieb.

 
Poskytujete nejaké zľavy?
Máme pre vás pripravený vernostný program, v rámci ktorého dostávate -5% zľavu na celý nákup. 


Ponúkate špeciálne služby?
Áno, u nás zakúpené okuliare vám vieme prispôsobiť na mieru. Každý zakúpený model vám dodáme aj s originálnym puzdrom a čističkou na sklíčka. V  Optiky Klaudia vám okrem toho ponúkame aj napríklad čistenie ultrazvukom a na počkanie vám okuliare utiahneme.

 
Ako mi doručíte okuliare?
Môžete si vybrať, či si chcete prevziať okuliare na dobierku, od kuriéra alebo osobne. Ak si želáte dopraviť okuliare v rámci Bratislavy, vieme vám ich doručiť aj osobne.

 
Posielate okuliare aj do zahraničia?
Áno, vieme vám vyhovieť aj v prípade, že si želáte doručiť okuliare mimo Slovenska. Na cezhraničnú prepravu využívame služby DPD a cena doručenia vychádza z jej aktuálneho cenníka.

 

Hodnotenia zákazníkov a bezpečný nákup

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia