Blog

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Popísané okuliare a okuliare s jedinečnými sklami

čítanie:4 minúty
zobrazení:110

Patríte medzi ľudí, ktorí sa neboja upútať pozornosť? Originalita a nespútanosť charakterizuje vaše ja? Zbystrite pozornosť!

Návrhári a výrobcovia okuliarov svetových značiek dokonale popustili uzdu svojej fantázii.  Vo svojich návrhoch stavili na štýl, pestrosť a hlavne jedinečnosť.

Celý článok...
 

Vianočné nákupy

čítanie:0 minut
zobrazení:85

Vianočné nákupy s Nudokki. sk

 

CASINO MIKLOSKO a NUDOKKI

čítanie:2 minúty
zobrazení:365

Čo spojilo našu značku NUDOKKI s módnym guru Ferom Mikloškom?

 

Veľkolepá módna prehliadka, ktorá sa uskutočnila pred pár dňami v netradičných priestoroch kasína Rebuy Stars v Bratislave.

Celý článok...
 

Mačacie okuliare: „Black cat eye“

čítanie:5 minut
zobrazení:220

„Black Friday“ či „Black cat eye“? Voľba je jednoznačná!

 

Odhoďte každodenný vzhľad a zmeňte sa na dokonalú „divu“. Nebojte sa očariť rafinovaným doplnkom a pripravte sa, že so slnečnými okuliarmi „Black cat eye“ zaručene upútate. Mačacie okuliare sú jednoducho prepojením krásy, zmyselnosti a odvážneho dizajnu. Nechajte sa inšpirovať elegantnými slnečnými okuliarmi „čiernej mačky“ a užite si hru so slnečnými lúčmi a pozornosťou okolia.

 

Už samotný dizajn mačací okuliarov je prepojením zmyselnosti, šarmu a čierna farba len znásobuje eleganciu a nadčasovosť slnečných okuliarov „Black cat eye“.

Celý článok...
 

Novinka Ray-Ban SQUARE v plastovom prevedení

čítanie:2 minúty
zobrazení:294

Kreativita značky Ray-Ban nás vždy prekvapí a zároveň inšpiruje. Je to značka, ktorá je autentická a odvážna. Jej dizajnéri sa pri tvorbe okuliarov opierajú o tradíciu, v ktorej sa skrýva remeselný kumšt a nadčasovosť. Inovatívnou tvorbou vkladajú do modelov Ray-Ban nezameniteľný štýl. Materiál na výrobu slnečných okuliarov sa neustále vyvíja a zdokonaľuje. Cieľom je priniesť jedinečné a originálne modely, ktoré doprajú vášmu oku najvyšší komfort a funkčnosť.

Celý článok...
 

Detské slnečné okuliare Vogue

čítanie:3 minúty
zobrazení:227

Kvalita, spoľahlivosť, estetika a pohodlie. Rovnocenné kritéria, ktoré nám pomáhajú zorientovať sa v širokej ponuke slnečných okuliarov. Veď ochrana zraku pred škodlivým UV žiarením už dávno nie je len záležitosťou letnej sezóny. Rovnako si náš zrak zaslúži ochranu po celý rok, či už sme na pláží, lyžovačke alebo pri športových aktivitách, či prechádzke

Celý článok...
 

Jeseň v geometrických tvaroch Ray-Ban

čítanie:4 minúty
zobrazení:298

Ray-Ban je značka, ktorá neustále myslí na svojich zákazníkov. Vytvára modely okuliarov, ktoré sú vždy v dokonalej harmónii s aktuálnou módou a zároveň poskytujú komfort pri ich nosení.

Celý článok...
 

Geometrické šialenstvo od Yves Saint Laurent

čítanie:3 minúty
zobrazení:221

Parížska elegancia, jemnosť a zároveň dynamika, tak možno charakterizovať jedinečný štýl slnečných okuliarov Yves Saint Laurent.

Táto značka opäť vnáša do svojej tvorby bohémsky nádych. Odvážne geometrické tvary slnečných okuliarov Yves Saint Laurent nenechávajú nič náhode. Sú jednoducho „šik“.

 

Celý článok...
 

Jesenné farby

čítanie:3 minúty
zobrazení:314

Súčasná móda je, čo sa týka farieb, veľmi veľkorysá. Či už sa to týka samotného oblečenia alebo voľby vhodných doplnkov. Výber farby veľakrát odráža mentalitu ľudí. Je pre nás inšpiráciou, je to moment, kedy sa chceme cítiť dobre.

Celý článok...
 

Revolučná technológia Oakley Prizm™ otvorila nový pohľad vo svete športu

čítanie:2 minúty
zobrazení:287

Nosia ich športovci počas najvýznamnejších športových udalostí, ale aj v každodennom živote. Okuliare Oakley s technológiou šošoviek Prizm™ prinášajú kvalitu bez akýchkoľvek kompromisov.

Celý článok...
 

Dve nové farby najúspešnejšieho modelu FENDI FABULOUS FF M0039

čítanie:2 minúty
zobrazení:265

Značka Fendi prináša vo svojej najnovšej kolekcii slnečných okuliarov skutočne osviežujúce kúsky. Je to značka, ktorá sa nebojí experimentovať.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 . . . 15 16 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 1 - 11 z 176
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia