Blog

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Geometrické šialenstvo od Yves Saint Laurent

čítanie:3 minúty
zobrazení:59

Parížska elegancia, jemnosť a zároveň dynamika, tak možno charakterizovať jedinečný štýl slnečných okuliarov Yves Saint Laurent.

Táto značka opäť vnáša do svojej tvorby bohémsky nádych. Odvážne geometrické tvary slnečných okuliarov Yves Saint Laurent nenechávajú nič náhode. Sú jednoducho „šik“.

 

Celý článok...
 

Jesenné farby

čítanie:3 minúty
zobrazení:98

Súčasná móda je, čo sa týka farieb, veľmi veľkorysá. Či už sa to týka samotného oblečenia alebo voľby vhodných doplnkov. Výber farby veľakrát odráža mentalitu ľudí. Je pre nás inšpiráciou, je to moment, kedy sa chceme cítiť dobre.

Celý článok...
 

Revolučná technológia Oakley Prizm™ otvorila nový pohľad vo svete športu

čítanie:2 minúty
zobrazení:103

Nosia ich športovci počas najvýznamnejších športových udalostí, ale aj v každodennom živote. Okuliare Oakley s technológiou šošoviek Prizm™ prinášajú kvalitu bez akýchkoľvek kompromisov.

Celý článok...
 

Dve nové farby najúspešnejšieho modelu FENDI FABULOUS FF M0039

čítanie:2 minúty
zobrazení:92

Značka Fendi prináša vo svojej najnovšej kolekcii slnečných okuliarov skutočne osviežujúce kúsky. Je to značka, ktorá sa nebojí experimentovať.

Celý článok...
 

Vychytávky Moschino a MaxMara

čítanie:2 minúty
zobrazení:120

Ak milujete extravaganciu, nápaditosť a móda je pre vás skôr uvoľnením nie predpisom, tak presne pre vás je určený štýl a tvorba značky Moschino....

Celý článok...
 

Nosiť ikonické logo F je „IN"

čítanie:4 minúty
zobrazení:193

Taliansky módny dom Fendi vie ako na seba správne upútať. Ich výrobky sa vyznačujú nielen precíznym spracovaním a charakteristickou extravagantnou eleganciou, ale tiež nezvyčajnými detailmi. Jeden detail spája všetky ich výrobky.

Neprehliadnuteľné typické pootočené F, nájdeme na slnečných okuliaroch značky Fendi v podstate všade. Na ráme, na sklách, na straničkách, na ich koncoch.

Prečo nie? Veď značka Fendi je synonymom vyspelej módy, hravej tvorivosti a luxusu. Milovníkov značky Fendi spájajú práve tieto atribúty.

Celý článok...
 

Ray-Ban 2019 – značka, ktorú sprevádzajú emócie

čítanie:2 minúty
zobrazení:158

Ray-Ban je značka, ktorú svet pozná už dlhé desaťročia. Milujú ju rovnako ženy, muži a dôveru si získala aj pre naše deti. Značka Ray-Ban je vyjadrením originality, maximálnej funkčnosti a dokonalej ochrany očí.

Celý článok...
 

DIOR novinky – Kolekcia jeseň 2019

čítanie:3 minúty
zobrazení:144

Možno sa vám zdá, že leto sa chýli ku koncu, že prázdniny a dovolenky sú už len spomienkou na slnečné dni.

Dior vás však presvedčí, že je sa na čo stále tešiť. Novinky slnečných okuliarov z jesennej kolekcie 2019 vás doslova rozžiaria. Značka Dior stavila na dokonalý dizajn a technické inovácie. Slnečné okuliare Dior spájajú tradície a pokrok. Dizajnérske kúsky sú vytvárané ako umelecké dielo, ktoré je v perfektnej súhre tvaru, farby a tvorivej kreativity.

Celý článok...
 

„Zváračské“ okuliare zvalcovali letnú módu.

čítanie:3 minúty
zobrazení:405

Tiež sa vám zdá, že veľké, či nadrozmerné slnečné okuliare sú tohto leta mimoriadne populárne?

Celý článok...
 

Značka Polaroid na New York World Pride

čítanie:2 minúty
zobrazení:215

Mesto New York sa stalo sa tohto roku v júni miestom najväčšej oslavy Pride na svete. Ľudia vyzývali zamerať svoju pozornosť na základné ľudské práva a úsilie ukázať svetu, že chcú byť v očiach iných videní ako všetci ostatní.

Celý článok...
 

Čo je IN?

čítanie:4 minúty
zobrazení:250

Toto leto sa nebudete nudiť. Módu ovláda originalita, pestrosť a uvoľnenosť. Jednoducho, móda je zábava. Kombinácia zaujímavých kúskov, doplnených neprehliadnuteľnými doplnkami, tak to je cesta ako toto leto skutočne zažiariť.

 

Bodky, pestré kvetinové, či zvieracie motívy, to všetko patrí k letu. Paleta farieb, od jemných pastelových až po výrazné neónové, rozžiaria vašu letnú kolekciu a vy budete skutočne IN.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 . . . 15 16 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 1 - 11 z 169
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia