slnečné okuliare Porsche Design P8664 A Limited Edition

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Slnečné okuliare > Pánské > slnečné okuliare Porsche Design P8664 A Limited Edition
 

Pánské

slnečné okuliare Porsche Design P8664 A Limited Edition
slnečné okuliare Porsche Design P8664 A Limited Edition
slnečné okuliare Porsche Design P8664 A Limited Edition
 

O značke

Vášeň, presnosť, výkon a čistota. To sú hlavné parametre pri tvorbe slnečných okuliarov značky Porsche Design. Použitie najkvalitnejších materiálov, s využitím moderných technológii, to je dokonalá záruka kvality výsledného produktu. Čisté línie, zmysel pre estetiku a moderný klasicizmus dotvára luxus značky Porsche Design.

Popis

Model Laser Cut, ktorý nemá žiadne lakovanie, spája technologickú inováciu a funkčný dizajn.
Laser Cut (P'8664), súčasť série značiek Iconics, je tiež obmedzený na 911 kusov. Slnečné okuliare sú vybavené 100% rámom z titánu a vystrihnuté v bočných oblastiach strednej časti. Šošovky sú šedo sfarbené a vytvárajú dojem, že plávajú v pásme titánu.
Špeciálna laserová technika bola použitá na vyrytie loga Porsche Design v titánových chrámoch.

 

 

Parametre


Veľkosť


 

 

 

slnečné okuliare Porsche Design P8664 A Limited Edition

Značka:Porsche Design
Kód produktu:P8664 A Limited Edition
Dodacia lehota
Dodacia lehota: vypredané
Pohlavie:Pánske
Tvar okuliarov:jednoliaty
Materiál šošoviek:plast
Farba rámu:strieborná
Farba skiel:strieborná
Materiál rámu:titán
Dľžka stranice:145 mm
Šírka šošovky:61 mm
Šírka nosníka:standard
UV filter:400 UV
Polarizácia:nie
Kategória filtra:CAT 3
Možnosť zábrusu dioptrických skiel:nie
Značka:Porsche Design
Typ skla:zrkadlovky
Typ rámu:bezrámové okuliare
Informácia dostupnosti:Z dôvodu, že okuliare predávame aj v kamennej predajni, okuliare môžu byť okamžite dostupné alebo do 7-10 dní.
Veľkosť:L
Vaša cena: € 770,00
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
 
 

Pánske slnečné okuliare - funkčné a štýlové

Slnečné okuliare pánske tiež podliehajú trendom a muži sa vyznačujú tým, že sa nechajú zlákať praktickosťou. Vyberajú si z klasických modelov, ktoré je možné dobre skombinovať pre viacero príležitostí. Pánske slnečné okuliare sú preto v ponuke optík a e-shopov často umierneného a klasického vzhľadu. Výber okuliarov podlieha práve možnosti ich využívania a preto sú obľúbené slnečné okuliare pánske rozdelené do niekoľkých kategórií.

 

Mužské slnečné okuliare a ich využitie

Slnečné okuliare pre mužov sa v jednoduchom delení môžu rozdeliť na športové a klasické. Športové slnečné okuliare môžu mať rôznu farbu skiel podľa toho, v akom prostredí a počasí sa pri športe používajú. Pánske slnečné okuliare športového vzhľadu sú tiež obľúbeným doplnkom na rôzne iné príležitosti.

Ďalším faktorom pri výbere okuliarov je šoférovanie. Slnečné okuliare pre pánov vhodné na šoférovanie musia byť označené kategóriou, ktorá toto využitie umožňuje. Šofér sa musí chrániť pred slnkom, ale zároveň musí dobre vidieť na cestu. Niektoré sfarbenia skiel nie sú pre tento účel vhodné.

V ponuke pánskych slnečných okuliarov sú obľúbené veľmi tmavé sklá, ale ja takzvané "zrkadlovky", prípadne rámy klasickejších tvarov. V obľube sú tiež slnečné okuliare pánske s kovovým rámom.

Slnečné okuliare pre mužov sú doplnkom, ktorý by nemal žiadnemu mužovi chýbať. Okrem ochrany zraku ide aj o dotvorenie vzhľadu a štýlu nositeľa slnečných okuliarov.

 

Slnečné okuliare pre pánov a ich ošetrovanie

Slnečné okuliare treba udržiavať v čistote a odkladať ich tak, ako každé okuliare, do puzdra, ktoré ich ochráni a uchová pre ďalšie používanie. Pri výbere slnečných okuliarov je dôležité vyberať si kvalitné druhy z materiálov rámov, ktoré sú pevné a vydržia. Okrem toho je dôležité vybrať pánske slnečné okuliare, ktorých sklo je kvalitné, doplnené o UV filter vhodný na účel, pre ktorý sme si okuliare vybrali. Kvalitné slnečné okuliare pre pánov nemusia byť predražené, vyhnite sa však podozrivo lacným modelom, ak nejde o kvalitnú značku v zľave, kde sa ceny môžu sezónne znížiť.

 
 
Prečo nakúpiť u nás

ikona

Sme na trhu od roku 1991

ikona

Záručný a pozáručný servis

ikona

Kamenné predajne

ikona

Exkluzívne značky

ikona

Garancia originality

ikona

Autorizovaný distribútor

ikona

Doručenie zadarmo

ikona

Vrátenie do 14 dní

ikona

Dobierka

ikona

Odberné miesta DPD


Sme tu pre Vás aj v mimoriadnych situáciách.

 

Nakupujte cez platobnú bránu BENEFIT + 


Všetky naše slnečné okuliare odosielame v originálnych púzdrach výrobcov s čistiacou handričkou na okuliarové šošovky a originálnou dokumentáciou výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia