dioptrické okuliare Dolce & Gabbana DG 3275B 2525

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Dioptrické okuliare > Dámske > dioptrické okuliare Dolce & Gabbana DG 3275B 2525
 

Dámske

dioptrické okuliare Dolce & Gabbana DG 3275B 2525
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte:17 %
dioptrické okuliare Dolce & Gabbana DG 3275B 2525
 

O značke

Značka Dolce & Gabbana je kráľovnou módy. Kolekcia D&G vyjadruje eleganciu a čistotu línie. Slnečné okuliare sú plodom puncového štýlu a sofistikovanosti značky. Inovatívne moderné formy okuliarových rámov predstavuju bohatú škálu klasických a avant-garde farieb. Rámy sú vyrobené z prestížnych materiálov ako sú logá a krásne detaily vyrobené zo Swarovski kryštálov alebo z drahokamov.

Popis

Elegantný tvar mačacieho oka so zakrivenými kovovými stranicami zdobenými ručne vsadenými farebnými Swarovského krištáľmi (viacfarebné alebo tón v tóne). Logo Dolce&Gabbana vytlačené na acetátových koncovkách.  Dostupné v 5 acetátových farbách skombinovaných s atraktívnymi metalickými odtieňmi a farebnými krištáľmi.  Modré, ružové alebo sivé gradientné sklá. Špeciálne balenie s potlačou Mambo.  Vo všetkých prevedeniach dostupné vo veľkosti „full fit“. .

Parametre


Veľkosť


 

 

 

dioptrické okuliare Dolce & Gabbana DG 3275B 2525

Značka:Dolce & Gabbana
Kód produktu:DG3984
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Pohlavie:Dámske
Tvar okuliarov:mačací
Farba rámu:čierna
Materiál rámu:plastkov
Dľžka stranice:140 mm
Šírka šošovky:52 mm
Výška šošovky:42.5 mm
Šírka nosníka:17 mm
UV filter:400 UV
Možnosť zábrusu dioptrických skiel:áno
Značka:Dolce & Gabbana
Typ rámu:celorám
Informácia dostupnosti:Z dôvodu, že okuliare predávame aj v kamennej predajni, okuliare môžu byť okamžite dostupné alebo do 7-10 dní.
Veľkosť:M
Bežná cena: € 240,00 Veľkosť: 52/17/145: € 199,00
 
 

Dioptrické okuliare dámske - funkčný módny doplnok

Dámy obľubujú módne doplnky. Práve takým môžu byť tiež dámske dioptrické okuliare. Okrem toho, že ide o zaujímavý módny doplnok, dámske dioptrické okuliare musia tiež spĺňať funkčné parametre - korekciu zraku, ktorá je potrebná. Výber dámskych okuliarov sa okrem módnych trendov riadi pravidlami, ktoré musia rátať so všetkými nárokmi, ktoré sú na dámske dioptrické okuliare kladené.

 

Ženské dioptrické okuliare pre všetkých

Výber okuliarov je vždy proces, ktorý sa nezaobíde bez dostatku času na samotné skúšanie okuliarových rámov. Kým sa dostaneme k fáze, že si vyberáme dioptrické okuliare dámske, musíme sa podrobiť vyšetreniu zraku, ktoré určí, aký druh dioptrií potrebujeme, či ide o korekciu zraku do diaľky alebo do blízka, čiže krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Okuliarový rám totiž musí byť vyberaný aj s ohľadom na to, či ide o dioptrické okuliare dámske na čítanie, alebo do diaľky. Dámske dioptrické okuliare na čítane môžu byť kompaktné, sklá využívame pri čítaní, čiže so sklopeným zrakom, takže v tomto prípade môžu byť sklá dámskych dioptrických okuliarov prispôsobené na čítanie.

 

Dioptrické okuliare pre dámy - nápadnejšie alebo klasické

Dámske dioptrické okuliare určené na videnie do diaľky môžu byť aj nápadnejšie, či extravagantnejšie. V móde sú tiež aj klasické modely, ktoré dokonca zažívajú novú vlnu obľúbenosti. Pri dámskych okuliaroch je dôležité vybrať kvalitný rám, ktorý korešponduje so životným štýlom budúcej majiteľky.

 

Dioptrické okuliare dámske na rôzne príležitosti

Niektoré dámy potrebujú dioptrické okuliare na rôzne príležitosti. Vtedy musí byť výber okuliarov prispôsobený účelu, na ktorý ho bude nová majiteľka využívať. Veľmi často sa v týchto prípadoch vyberajú dámske dioptrické okuliare na bežné, denné nosenie, dioptrické okuliare s tmavými, prípadne stmavovacími sklami a dámske dioptrické okuliare na špeciálne príležitosti, napríklad do divadla alebo k spoločenským šatám. Rámy dioptrických okuliarov sú dostupné v rôznych cenových kategóriách, takže si vyberie naozaj každý. Pri výbere dámskych dioptrických okuliarov je vhodné uvedomiť si aj to, že si okuliare vyberáme na dlhšie obdobie a chceme, aby nám slúžili čo najlepšie. Treba si preto vyberať kvalitné a dostatočne pevné rámy z kvalitných materiálov.

 
 
Prečo nakúpiť u nás

ikona

Sme na trhu od roku 1991

ikona

Záručný a pozáručný servis

ikona

Kamenné predajne

ikona

Exkluzívne značky

ikona

Garancia originality

ikona

Autorizovaný distribútor

ikona

Doručenie zadarmo

ikona

Vrátenie do 14 dní

ikona

Dobierka

ikona

Odberné miesta DPD


Sme tu pre Vás aj v mimoriadnych situáciách.

 

Nakupujte cez platobnú bránu BENEFIT + 


Všetky naše slnečné okuliare odosielame v originálnych púzdrach výrobcov s čistiacou handričkou na okuliarové šošovky a originálnou dokumentáciou výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia