Detské slnečné okuliare Vogue

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog > Detské slnečné okuliare Vogue
 
Zobrazení: 461

Detské slnečné okuliare Vogue

Detské slnečné okuliare Vogue

Kvalita, spoľahlivosť, estetika a pohodlie. Rovnocenné kritéria, ktoré nám pomáhajú zorientovať sa v širokej ponuke slnečných okuliarov. Veď ochrana zraku pred škodlivým UV žiarením už dávno nie je len záležitosťou letnej sezóny. Rovnako si náš zrak zaslúži ochranu po celý rok, či už sme na pláží, lyžovačke alebo pri športových aktivitách, či prechádzke

Ešte väčšiu pozornosť je potrebné venovať detským očiam. Hlavnými atribútmi pri výbere detských slnečných okuliarov je kvalita, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť.

 

Z našej širokej ponuky kvalitných značiek si iste vyberiete vhodný model pre rôzne vekové kategórie. Medzi novinkami určite upútajú detské a juniorské slnečné okuliare Vogue.

 

Veľmi elegantným dizajnom sa prezentuje model Vogue VJ2001. Rám je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je ľahký a zároveň odolný. Kombinácia ponúkaných farebných odtieňov pôsobí veľmi hravo a  aplikácia na straničkách je osviežujúco nápaditá.

 

detské VOGUE

 

 

Skutočným bestsellerom pre dievčatá sú slnečné okuliare Vogue VJ2002. Mačací tvar rámu urobí aj z malej slečny dámu. Priehľadný rám v ružovo-modrej farbe spája v sebe najmodernejší taliansky dizajn a vynikajúcu kvalitu. Technológia použitá v šošovkách pohlcuje 100% škodlivých UV lúčov.

 

Vogue VJ2002

 

VOGUE KIDS

 

 

Slnečné okuliare Vogue VJ2003 sú ďalšou radou okuliarov z kolekcie, ktorá je určená deťom. Odľahčený plast, ktorý bol použitý na výrobu rámu, je mimoriadne kvalitný a odolný. Slnečné okuliare sú navrhnuté pre mladých a vyjadrujú súčasný módny trend, s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť.

 

VOGUE VJ2003

 

VOGUE KIDS

 

 

V ponuke Vogue si svoj obľúbený kúsok nájdu aj chlapci. Dokonalú ochranu zraku im poskytnú krásne slnečné okuliare Vogue VJ2004. Sú štýlové, dostatočne odolné a poskytujú perfektný komfort pri ich nosení. Modré, či čierne vyhotovenie slnečných okuliarov kombinuje vysokú kvalitu so súčasným štýlom.

 

slnečné okuliare VJ2004

 

 

Detské okuliarové rámy spĺňajú zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosť pri styku s pokožkou, garantovanú CE certifikátom.

 

Nezabudnite: Aj deti sa chcú páčiť!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia