Wayfarer - Nudokki.sk

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Okuliare - klasický imidž

 

Wayfarer okuliare sú vhodným doplnkom šatníka. ku košeli, kravate a slušným nohaviciam sa wayfarer okuliare dokonale hodia. Skombinovať ich môžete naozaj s čímkoľvek a váš vzhľad s nimi vynikne za každých okolností. Wayfarer okuliare sú totiž štýlové už napohľad. Stačí sa len rozhodnúť pre druh a typ, vybrať si správnu farbu a tešiť sa zo vzhľadu, ktorý pristane.

 

Wayfarer okuliare v biznis štýle

 

Výber wayfarer okuliarov závisí, ako pri každom výbere, od typu tváre a veľkosti rámu, ktorý sedí. Kritickým okom treba posúdiť, či wayfarer okuliare príliš nevytŕčajú a či sa dokonale hodia tvári, ktorá ich bude nosiť. Ak máte pochybnosti, skúšajte ďalej, určite sa k tým správnym okuliarom dopracujete. V ponuke sú menšie aj väčšie rámy a niekedy aj farba rámu ovplyvní celkový vzhľad.

Ak chcete staviť na klasiku, vyberajte z čiernych, prípadne hnedých farieb rámov, ktoré sa dajú potom zladiť naozaj so všetkým.


Wayfarer okuliare výstredné farbami rámu

Ak máte pocit, že by ste v lete chceli žiariť výstrednejšou farbou rámu, môžete siahnuť po farebne odvážnych modeloch. Wayfarer okuliare sú vhodným doplnkom letnej módy v sviežich farbách, s ktorými určite zaujmete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia