Štýlové okuliare | Nudokki.sk

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Štýlové okuliare

Vybrať si štýlové okuliare, ktoré sedia našej tvári je výzva. Nemôžeme sa spoliehať, že nám budú sedieť hneď prvé okuliare, ktoré si vyskúšame.

 

Ako vyberať okuliare so štýlom?

Módne trendy určujú, aký štýl je aktuálny pre tento rok. Už na jar máme možnosť stretnúť sa s novými kolekciami. Okuliare, ktoré doslova kráčajú s dobou teda treba vyberať tak, aby boli aktuálne dlho. Okuliare si totiž vyberáme na práve sa blížiacu sezónu, musíme však myslieť aj na to, aby nám slúžili čo najdlhšie, najlepšie niekoľko rokov.

 

Štýlové okuliare - štýl treba mať v každom prípade!

Či už ide o slnečné okuliare, alebo dioptrické, okuliare ktoré majú štýl vystihuje ich rám. Musí však korešpondovať s tým, kde chceme okuliare nosiť. Pred slnečnými lúčmi nás ochránia okuliare s tmavými sklami, počas dňa nám zasa poslúžia okuliare s dioptrickými sklami, prípadne tie, ktoré dioptrie vôbec nemajú a chceme si nimi len dodať očarujúci vzhľad.

 

Okuliare s osobitým štýlom treba udržiavať

Aby nám okuliare čo najdlhšie slúžili a nezničili sa, potrebujú dobrú starostlivosť. Okuliare potrebujú svoje puzdro, handričku na čistenie a veľmi citlivé zaobchádzanie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia