Pilotské okuliare - Nudokki.sk

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Okuliare pilotské - buďte štýloví

 

Tieto okuliare majú tvar, ktorý mnohí vyhľadávajú. Sú totiž univerzálne, vhodné na každodenné nosenie, či už do práce, na prechádzky, nákupy, do mesta, či na dovolenky a pri výbere vhodného typu si tie najlepšie okuliare pre seba nájde určite každý. Pri ich správnej kombinácii s vami zvoleným outfitom dokážete aj z mála vykúzliť veľký zázrak, ktorý očarí každého a vy budete s výsledkom nadmieru spokojný. Pri ich výbere, aj keď majú svoj špecifický tvar, treba prihliadať na to, v akom ráme sú osadené a ako sú tvarované okolo skiel. Ak chcete, aby vám  okuliare sedeli, mali by ste si vyberať také, ktoré nie sú príliš veľké k vašej tvári a také, ktoré vám dobre sedia na nose bez toho, aby ste mali tendenciu viackrát ich naprávať.

 

Aké pilotské okuliare sú vhodné?

 

Okuliare sú vyhotovené v rôznych prevedeniach a môžeme vyberať z rôznych druhov rámov aj farieb skiel. Ak hľadáte univerzálne pilotské okuliare, mali by byť využiteľné čo najčastejšie, v prípade silného slnka ale aj vtedy, keď si chceme pilotské okuliare zobrať so sebou do polooblačného počasia, či len tak doplniť náš outfit.

 

Pilotské okuliare a moderné druhy skiel

 

Okuliare môžu mať rôzne druhy skiel. Veľmi obľúbené sú zrkadlové pilotské okuliare, prípadne dymové, ktoré nie sú po celej svojej ploche rovnakej farby, ale na vrchu sú tmavšie a na spodnej časti skla naopak svetlejšie. Obľúbené sú aj veľmi tmavé, prípadne zrkadlové sklá, ktoré sú pre tieto okuliare veľmi obľúbeným a vyhľadávaným prvkom.

 

Okuliare tzv.pilotky v súčasnosti najpredávanejšie

 

Kedysi tieto okuliare nosili najmä piloti lietadiel, ktorí boli veľmi obľúbení. Mnoho ľudí ich obdivovalo a chceli sa im podobať, tak začali nosiť okuliare ako oni a výsledok toho bol, že sa ujali i v bežnom živote ako veľmi štýlový a módny doplnok. Vďaka univerzálnemu tvaru patria v súčasnosti tzv.pilotky medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie, čo určite výrazne ovplyvnil aj fakt, že sú veľmi pohodlné a sadnú naozaj každému. Dokonca aj celebrity ako Brad Pitt, Jennifer Aniston,Victoria Beckham,Tom Cruise, Mila Kunis, Lindsay Lohan a mnoho ďaľších podľahli neskutočnému kúzlu týchto okuliarov, vďaka ich nespočetným výhodám, ako napr.moderný a veľmi štýlový vzhľad.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia