slnečné okuliare Cartier CT0034S 003

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Slnečné okuliare > Pánské > slnečné okuliare Cartier CT0034S 003
 

Pánské

O značke

Luxusná značka Cartier, len pre náročných
Značka Cartier je vo svete šperkov a hodiniek symbolom nadčasového luxusu. Spoločnosť založil v Paríži v roku 1847 Luis-Francois Cartier. Výnimočný ikonický štýl, ktorý sa opiera o unikátne zručnosti a špičkové remeselné spracovanie, robí značku Cartier priekopníkom vo svojom odbore.
Už viac ako 30 rokov Cartier vytvára výnimočné okuliare s dokonalým dizajnom, s použitím unikátnych materiálov. Rámy sú vyrobené z bieleho, žltého alebo ružového zlata, dokonca niektoré modely sú zdobené diamantmi. Elegantné, originálne a nadčasové okuliare francúzskej značky Cartier sú vyjadrením pravého a nadčasového luxusu.
 

Parametre


Veľkosť


 

 

 

slnečné okuliare Cartier CT0034S 003

Značka:Cartier
Kód produktu:CT0034S 003
Dodacia lehota
Dodacia lehota: vypredané
Pohlavie:Pánske
Tvar okuliarov:pilot
Materiál šošoviek:plast
Farba rámu:ruténium
Farba skiel:šedá
Materiál rámu:kov
Dľžka stranice:135 mm
Šírka šošovky:59 mm
Šírka nosníka:17 mm
UV filter:400 UV
Polarizácia:áno
Kategória filtra:CAT 3
Možnosť zábrusu dioptrických skiel:áno
Značka:Cartier
Typ skla:jednofarebné
Typ rámu:celorám
Veľkosť:L
Bežná cena: € 910,00 Veľkosť: 59/17/135: € 880,00
:
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
 
 

Pánske slnečné okuliare - funkčné a štýlové

Slnečné okuliare pánske tiež podliehajú trendom a muži sa vyznačujú tým, že sa nechajú zlákať praktickosťou. Vyberajú si z klasických modelov, ktoré je možné dobre skombinovať pre viacero príležitostí. Pánske slnečné okuliare sú preto v ponuke optík a e-shopov často umierneného a klasického vzhľadu. Výber okuliarov podlieha práve možnosti ich využívania a preto sú obľúbené slnečné okuliare pánske rozdelené do niekoľkých kategórií.

 

Mužské slnečné okuliare a ich využitie

Slnečné okuliare pre mužov sa v jednoduchom delení môžu rozdeliť na športové a klasické. Športové slnečné okuliare môžu mať rôznu farbu skiel podľa toho, v akom prostredí a počasí sa pri športe používajú. Pánske slnečné okuliare športového vzhľadu sú tiež obľúbeným doplnkom na rôzne iné príležitosti.

Ďalším faktorom pri výbere okuliarov je šoférovanie. Slnečné okuliare pre pánov vhodné na šoférovanie musia byť označené kategóriou, ktorá toto využitie umožňuje. Šofér sa musí chrániť pred slnkom, ale zároveň musí dobre vidieť na cestu. Niektoré sfarbenia skiel nie sú pre tento účel vhodné.

V ponuke pánskych slnečných okuliarov sú obľúbené veľmi tmavé sklá, ale ja takzvané "zrkadlovky", prípadne rámy klasickejších tvarov. V obľube sú tiež slnečné okuliare pánske s kovovým rámom.

Slnečné okuliare pre mužov sú doplnkom, ktorý by nemal žiadnemu mužovi chýbať. Okrem ochrany zraku ide aj o dotvorenie vzhľadu a štýlu nositeľa slnečných okuliarov.

 

Slnečné okuliare pre pánov a ich ošetrovanie

Slnečné okuliare treba udržiavať v čistote a odkladať ich tak, ako každé okuliare, do puzdra, ktoré ich ochráni a uchová pre ďalšie používanie. Pri výbere slnečných okuliarov je dôležité vyberať si kvalitné druhy z materiálov rámov, ktoré sú pevné a vydržia. Okrem toho je dôležité vybrať pánske slnečné okuliare, ktorých sklo je kvalitné, doplnené o UV filter vhodný na účel, pre ktorý sme si okuliare vybrali. Kvalitné slnečné okuliare pre pánov nemusia byť predražené, vyhnite sa však podozrivo lacným modelom, ak nejde o kvalitnú značku v zľave, kde sa ceny môžu sezónne znížiť.

 
 
Prečo nakúpiť u nás

ikona

Sme na trhu od roku 1991

ikona

Záručný a pozáručný servis

ikona

Kamenné predajne

ikona

Exkluzívne značky

ikona

Garancia originality

ikona

Autorizovaný distribútor

ikona

Doručenie zadarmo

ikona

Vrátenie do 14 dní

ikona

Dobierka

ikona

Odberné miesta DPDNakupujte cez platobnú bránu BENEFIT + 
 

Všetky naše slnečné okuliare odosielame v originálnych púzdrach výrobcov s čistiacou handričkou na okuliarové šošovky a originálnou dokumentáciou výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia