Pánske okuliare - Nudokki.sk

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Okuliare pre pánov - aký ste typ?

 

Pánske okuliare musia korešpondovať s typom majiteľa a s jeho nárokmi a očakávaniami, s ktorými si okuliare kupuje. Môžu byť dioptrické a slnečné, prípadne môžu byť kombináciou týchto dvoch vlastností. Okuliare pre pánov vhodné na bežné denné nosenie by mali byť neutrálne a hodiace sa na každú príležitosť tak, aby nebolo nutné riešiť, či sa oblečenie a štýl hodí k vybratým rámom. Okuliare, ktoré sú len príležitostné majú naopak zabudnúť na neutrálnosť a vsadiť na originalitu a výstrednosť.

 

Pánske okuliare a moderné trendy

 

Pánske okuliare sa tiež môžu tešiť na každoročne meniaci sa trend. Tohtoročné modely sú klasickejšie aj extravagantnejšie, prevládajú tmavé rámy a v ponuke môžeme nájsť aj pánske okuliare so zrkadlovými sklami, ktoré sú aj naďalej stálicou vo výbere slnečných okuliarov pre pánov. Pánske okuliare v rôznych odtienoch môžu vylepšiť vzhľad a vyzdvihnúť štýl akéhokoľvek muža na vyššiu úroveň.

Okuliare pre mužov sú veľmi často klasické a jednoduché, nie však nudné. Sami muži tento kúsok berú ako praktický doplnok k svojmu štýlu a pri výbere sa zameriavajú na také okuliare, ktoré flexibilne zapadnú do štýlu a šatníka každého muža, ktorý si ich kupuje.

Na výber sú tie najmodernejšie kúsky od renomovaných výrobcov slnečných, dioptrických a lyžiarskych okuliarov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia