dioptrické okuliare CAZAL 6003 003

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Dioptrické okuliare > Pánske > dioptrické okuliare CAZAL 6003 003
 

Pánske

dioptrické okuliare CAZAL 6003 003
zväčšiť obrázok
Ušetríte:50 %
dioptrické okuliare CAZAL 6003 003
 

O značke

Cari Zalloni – dizajnér, ktorý v 80. rokoch spôsobil revolúciu v dizajne okuliarov. Vytvoril štýl, ktorý polarizoval názory, ale zároveň okúzlil svojich fanúšikov. Jeho okuliare nazývali láskyplne „Cazzy“. Jeho nasledovníci sú inšpirovaní jeho charizmatickým duchom a naďalej vytvárajú štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy. CAZAL je úspešná značka okuliarov, ktorá má originálne modely s vysokou rozpoznávacou hodnotou. Niekedy sú netradičné až extravagantné. Ľudia, ktorí nosia slnečné okuliare CAZAL zdôrazňujú svoju individualitu a extravaganciu. Použitie prvotriednych materiálov, ako je čistý titán alebo zlato a bohaté spracovanie, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobkov. 

Parametre


Veľkosť


 

 

 

dioptrické okuliare CAZAL 6003 003

Značka:CAZAL Eyewear
Kód produktu:CAZAL 6003 003
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Pohlavie:Pánske
Tvar okuliarov:štvorcovitý
Farba rámu:čiernazlatá
Materiál rámu:plasttitán
Dľžka stranice:145 mm
Šírka šošovky:56 mm
Výška šošovky:39 mm
Šírka nosníka:17 mm
Typ rámu:celorám
Veľkosť:L
Bežná cena: € 350,00 Vaša cena: € 175,00
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
 
 

Ako si vyberá štýlový muž pánske dioptrické okuliare?

Pánske dioptrické okuliare, ak sú vybrané správne, dokážu z muža spraviť štýlového a sebavedomého nositeľa okuliarov. Stačí sa riadiť dobrými radami a počúvať odborníkov, ktorí dokážu s ohľadom na zákazníka poradiť čo najlepšie. Pri výbere rámov je vhodné zamerať sa na pánske dioptrické okuliare, ktoré svedčia konkrétnemu typu tváre. Do úvahy treba brať aj to, na aké príležitosti bude okuliare nový majiteľ nosiť a či ide o pánske dioptrické okuliare na čítanie, teda do blízka, alebo do diaľky. Toto zúži výber okuliarov na tie, ktoré sú pre tento účel vhodné. Potom ide o štýl, ktorý zákazník preferuje, prípadne obľúbenú značku okuliarových rámov.

 

Dioptrické okuliare pre pánov - aké sú na výber?

V ponuke sú tiež unisex okuliarové rámy, ktorých štýl sa všeobecne hodí mužom aj ženám a sú umierneného dizajnu. Výber pánskych dioptrických okuliarov je podmienený aj tým, čo od okuliarov očakávame. Ak ide o pánske dioptrické okuliare na bežné, denné nosenie, je vhodné prihliadať na druh práce, prípadne celkovo životný štýl klienta.

 

Dioptrické okuliare pre pánov - slnečné aj stmavovacie

Ak ide o okuliare, ktoré majú spĺňať aj funkciu slnečných okuliarov, je možné siahnuť po stmavovacích sklách, ktoré sa s vyššou intenzitou svetla postupne stmavia podľa toho, ako je to aktuálne potrebné. Páni si dioptrické okuliare zväčša kupujú jedny na viacero príležitostí. Ak však ide napríklad o športové okuliare, tu sa pánske dioptrické okuliare musia riadiť nárokmi, ktoré si jednotlivé športy vyžadujú.

 

Dioptrické okuliare pre pánov - klasika alebo moderné?

Módne trendy sa vyskytujú, celkom logicky, aj v sortimente pánskych dioptrických okuliarov a preto pri výbere okuliarových rámov máte možnosť staviť na klasiku, ale aj na módnu "vychytávku". Vo všeobecnosti však platí, že je vhodné vyskúšať také okuliarové rámy, ktoré sedia typu tváre, ale aj štýlu. Neváhajte a vyskúšajte si aj také, ktoré sa vám možno na prvý pohľad zdajú extravagantné či príliš orientované na súčasnú módu. Možno budete prekvapení a rozšírite si obzory aj v tejto sfére. Ak pri výbere váhate, nebojte sa požiadať o pomoc pri výbere rodinných príslušníkov, či priateľov.

 
 
Prečo nakúpiť u nás

ikona

Sme na trhu od roku 1991

ikona

Záručný a pozáručný servis

ikona

Kamenné predajne

ikona

Exkluzívne značky

ikona

Garancia originality

ikona

Autorizovaný distribútor

ikona

Doručenie zadarmo

ikona

Vrátenie do 14 dní

ikona

Dobierka

ikona

Odberné miesta DPD


Sme tu pre Vás aj v mimoriadnych situáciách.

 

Nakupujte cez platobnú bránu BENEFIT + 


Všetky naše slnečné okuliare odosielame v originálnych púzdrach výrobcov s čistiacou handričkou na okuliarové šošovky a originálnou dokumentáciou výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia