Blog

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Logomania s Emporio Armani

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 360

 

Značka Emporio Armani je členom širokospektrálnej skupiny Giorgio Armani, ktorá bola založená začiatkom 80. rokov. Charakteristickými a nezameniteľnými prvkami tejto značky sú nadčasovosť a elegancia.

Slnečné okuliare Emporio Armani zahŕňajú luxusný a svieži štýl. Inovatívne a dokonale funkčné modely ponúkajú moderný vzhľad a jedinečný dizajn inšpirovaný najnovšími módnymi trendmi.

 

Logo značky Emporio Armani tvorí kontúra orla a pruhy.

 

 

 

 

Celý článok...
 

sladká romantika s kolekciou Dolce & Gabbana GRAFFITI

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 605

 

 

Dolce & Gabbana – značka, ktorá prináša do sveta módy životný štýl priamo zo Sicílie. Domenico Dolce a Stefano Gabbana sa vo svojej tvorbe spoliehajú na talianske dedičstvo a tradíciu. Špičkové remeselné spracovanie, odvážny dizajn, kde nájdete plnú chuť Stredozemného mora, taliansky temperament, energiu a hrdosť, to sú slnečné okuliare značky Dolce & Gabbana.

 

Veľmi silný módny trend street wear a motívy inšpirované graffiti prinášajú  do najnovších  modelov z dielne Dolce & Gabbana farby, rozmanitosť a zároveň taliansku eleganciu.

 

Chráňte si svoje oči pred slnečnými lúčmi štýlovými okuliarmi Dolce & Gabbana z kolekcie Graffiti.

 

Celý článok...
 

Horúce novinky Ray-Ban - leto 2018

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 820

 

Ray-Ban – naša ponuka leto 2018

 

Ray-Ban – značka, ktorej slnečné okuliare už celé desaťročia zdobia tvare a chránia oči ľuďom po celom svete. Milujú ju významné osobnosti, ale aj bežní ľudia. Ray-Ban kombinuje minulosť so súčasnosťou. Najmodernejšie technológie spojené s povestným dizajnom, predurčujú modely Ray-Ban jednoznačne  na úspech.

 

Z našej aktuálnej ponuky slnečných okuliarov Ray-Ban vyberáme:

 

Celý článok...
 

Retro slnečné okuliare

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 596

 

Svet módy nám rok čo rok prináša nejaké novinky, vylepšenia, nové módne trendy, kde sa jednotlivé štýly prelínajú a spájajú. Nie je tomu inak ani v dizajne slnečných okuliarov.

Luxusné značky hlásia návrat štýlu 80. a 90. rokov. Obľúbený retro štýl nachádzame v najnovších kolekciách odevov, módnych doplnkov a samozrejme aj u slnečných okuliarov.

Inšpirované sú nadčasovým dizajnom, ktorý dotváral náš módny svet po celé desaťročia. Niektoré štýly rámov sú stále rovnako módne a to

z prostého dôvodu:

Sú jednoducho jedinečné!

 

Celý článok...
 

Aj vy si kladiete otázku, či vaše dieťa má alebo nemá nosiť slnečné okuliare?

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 724

 

 

Aj vy si kladiete otázku, či vaše dieťa má alebo nemá nosiť slnečné okuliare?

O to viac je táto téma aktuálnejšia, že jar sa nám akosi rýchlo prehupla do leta a slniečko vnímame čoraz intenzívnejšie. Deti trávia veľa času vonku a ich prižmurovanie očí na slnku jasne signalizuje, že sa pokúšajú takýmto spôsobom chrániť svoje očká.

Hlavný dôvod, prečo nosíme slnečné okuliare, je ochrana zraku pred škodlivým UV žiarením. Práve UV žiarenie môže spôsobiť zápal rohovky alebo spojiviek.

 

 

Celý článok...
 

Výnimočnosť Porsche Design

čítanie na 1 minúta
počet zobrazení: 447

 

 

Nová kolekcia slnečných okuliarov značky Porsche Design pre rok 2018 má v sebe dizajn, ktorý odráža to najlepšie za posledných 40 rokov ich tvorby.

 

Čisté línie, zmysel pre estetiku a moderný klasicizmus dotvára luxus značky Porsche Design.

 

Celý článok...
 

Vedeli ste? Názov značky Ray-Ban pochádza z “odstrániť lúče” (Banish rays).

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 435

 

 

Ray-Ban – značka, ktorá je nadčasová, viacgeneračná, autentická, odvážna. Skrýva v sebe funkčnosť, špičkovú kvalitu, tradíciu a štýl.

Ako hovorí aj podstata jej názvu, cieľom kvalitných okuliarov je dopriať oku najvyšší komfort a „odstrániť“ lúče, ktoré sú nášmu zraku škodlivé. Ľudské oko má istú schopnosť prispôsobiť sa rozdielnej intenzite svetla. Prílišné oslnenie je možné znížiť pomocou kvalitných slnečných okuliarových šošoviek a oči chrániť pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Práve preto bola značka Ray-Ban už od svojho vzniku priekopníkom 100 %-nej UV ochrany, zrkadlového povrchu a iných vrstiev šošovky.

 

 

Celý článok...
 

Žijeme aktívny život - Športové okuliare Oakley a Carrera

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 489

 

Značka Oakley patrí medzi najikonickejšie športové značky. Je to značka, ktorá je spoľahlivá, odvážna a inovatívna. Kreatívne nápady, precízne spracovanie, dokonalá funkčnosť, tak to je presne to, čo ocenia športovci a lifestyloví nadšenci. Vo svojej celosvetovej propagačnej kampani použila značka Oakley slovo „posadnutosť“.  Posadnutosť pohybom, športovou vášňou, ktorá v seba skrýva ich vlastný životný príbeh. Nejde tu len o športové víťazstvá, ale aj o tie víťazstvá, ktoré dosahujeme sami v sebe. Oakley, to je jednoducho životný štýl.

Kvalitné dizajnové slnečné okuliare Oakley ocenia všetci, ktorí sa spoliehajú na dokonalú ochranu a funkcionalitu. Oakley zároveň podporia vašu individualitu

 

Celý článok...
 

„Pre mňa BOLON reprezentuje módu, eleganciu a štýl.“

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 824

 

 

Slnečné okuliare BOLON sú dokonalou kombináciou módy, vkusu a súčasného životného štýlu. Inšpirujú mužov aj ženy a poskytujú bohatú škálu módnych vzorov.

 

Klasické, elegantné, retro - skrátka rôznorodosť, ktorá vyzdvihuje a rešpektuje individualitu a jedinečný štýl.

 

 

 

Celý článok...
 

Novinky brazílskej supermodelky - ANA HICKMANN

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 557

 

Vždy krásna, vždy šarmantná, vždy elegantná. Taká je brazílska supermodelka Ana Hickmann. A taká je aj jej najnovšia kolekcia slnečných okuliarov.

Ana Hickmann sa presadila nielen vo svete módy, kde spolupracovala s najznámejšími módnymi tvorcami, ale sa presadila aj so svojou vlastnou módnou značkou. Oblečenie, topánky, kozmetika, slnečné okuliare a dioptrické rámy nesú jej meno.

 

Nahliadnime do sveta elegancie, ženskosti a luxusu slnečných okuliarov značky Ana Hickmann!

 

Celý článok...
 

Nová kolekcia Ray-Ban jar a leto 2018

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 1006

 

Milovníci značky Ray-Ban si opäť prídu na svoje aj tohto roku. Legendárna značka sa nebojí inovácií v oblasti dizajnu, funkčnosti a spájania štýlov.

 

Ray-Ban kombinuje nadčasové tvary s modernými farbami. Najnovšie technológie a špičkové materiály sú zárukou, že značka Ray-Ban patrí medzi najpopulárnejšie svetové značky v oblasti vývoja slnečných okuliarov aj v roku 2018.

 

Vyberte si svoj vhodný model z ponuky slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý bude dopĺňať vašu tvár a vyhovuje vašim osobným požiadavkám.

 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 . . . 15 16 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 45 - 55 z 166
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia