Blog

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Vedeli ste? Názov značky Ray-Ban pochádza z “odstrániť lúče” (Banish rays).

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 370

 

 

Ray-Ban – značka, ktorá je nadčasová, viacgeneračná, autentická, odvážna. Skrýva v sebe funkčnosť, špičkovú kvalitu, tradíciu a štýl.

Ako hovorí aj podstata jej názvu, cieľom kvalitných okuliarov je dopriať oku najvyšší komfort a „odstrániť“ lúče, ktoré sú nášmu zraku škodlivé. Ľudské oko má istú schopnosť prispôsobiť sa rozdielnej intenzite svetla. Prílišné oslnenie je možné znížiť pomocou kvalitných slnečných okuliarových šošoviek a oči chrániť pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Práve preto bola značka Ray-Ban už od svojho vzniku priekopníkom 100 %-nej UV ochrany, zrkadlového povrchu a iných vrstiev šošovky.

 

 

Celý článok...
 

Žijeme aktívny život - Športové okuliare Oakley a Carrera

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 401

 

Značka Oakley patrí medzi najikonickejšie športové značky. Je to značka, ktorá je spoľahlivá, odvážna a inovatívna. Kreatívne nápady, precízne spracovanie, dokonalá funkčnosť, tak to je presne to, čo ocenia športovci a lifestyloví nadšenci. Vo svojej celosvetovej propagačnej kampani použila značka Oakley slovo „posadnutosť“.  Posadnutosť pohybom, športovou vášňou, ktorá v seba skrýva ich vlastný životný príbeh. Nejde tu len o športové víťazstvá, ale aj o tie víťazstvá, ktoré dosahujeme sami v sebe. Oakley, to je jednoducho životný štýl.

Kvalitné dizajnové slnečné okuliare Oakley ocenia všetci, ktorí sa spoliehajú na dokonalú ochranu a funkcionalitu. Oakley zároveň podporia vašu individualitu

 

Celý článok...
 

„Pre mňa BOLON reprezentuje módu, eleganciu a štýl.“

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 759

 

 

Slnečné okuliare BOLON sú dokonalou kombináciou módy, vkusu a súčasného životného štýlu. Inšpirujú mužov aj ženy a poskytujú bohatú škálu módnych vzorov.

 

Klasické, elegantné, retro - skrátka rôznorodosť, ktorá vyzdvihuje a rešpektuje individualitu a jedinečný štýl.

 

 

 

Celý článok...
 

Novinky brazílskej supermodelky - ANA HICKMANN

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 462

 

Vždy krásna, vždy šarmantná, vždy elegantná. Taká je brazílska supermodelka Ana Hickmann. A taká je aj jej najnovšia kolekcia slnečných okuliarov.

Ana Hickmann sa presadila nielen vo svete módy, kde spolupracovala s najznámejšími módnymi tvorcami, ale sa presadila aj so svojou vlastnou módnou značkou. Oblečenie, topánky, kozmetika, slnečné okuliare a dioptrické rámy nesú jej meno.

 

Nahliadnime do sveta elegancie, ženskosti a luxusu slnečných okuliarov značky Ana Hickmann!

 

Celý článok...
 

Nová kolekcia Ray-Ban jar a leto 2018

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 920

 

Milovníci značky Ray-Ban si opäť prídu na svoje aj tohto roku. Legendárna značka sa nebojí inovácií v oblasti dizajnu, funkčnosti a spájania štýlov.

 

Ray-Ban kombinuje nadčasové tvary s modernými farbami. Najnovšie technológie a špičkové materiály sú zárukou, že značka Ray-Ban patrí medzi najpopulárnejšie svetové značky v oblasti vývoja slnečných okuliarov aj v roku 2018.

 

Vyberte si svoj vhodný model z ponuky slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý bude dopĺňať vašu tvár a vyhovuje vašim osobným požiadavkám.

 

Celý článok...
 

NUDOKKI – čo pre nás znamená pes?

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 520

 

Láska, pochopenie, rešpekt.

 

Internetový obchod NUDOKKI vo svojom mene skrýva dva zásadné postoje.

 

Poskytovať profesionálne a precízne služby zamerané na ochranu zraku a zároveň vyjadriť svoju lásku ku psíkom. Inšpiráciou bol náš psík Nudo. Spojením jeho mena a slova occhi, čo znamená po taliansky oči, vznikol aj názov našej spoločnosti.

.

 

Celý článok...
 

VOGUE – mačacie slnečné okuliare s GIGI HADID

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 586

 

 

Supermodelka Gigi Hadid spolu so značkou Vogue Eyewear vytvorila novú a zároveň výnimočnú kolekciu slnečných okuliarov, ktoré prezentujú exkluzívny štýl.

Štýl, ktorý je sexi, silný a inteligentný.

Kreatívna vízia Gigi Hadid v novej kolekcii pre rok 2018 dokonale nadväzuje na obrovský úspech kampane Vogue Eyewear „Schow Your Vogue“.

 

Celý článok...
 

Italia is love

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 639

 

 

Taliansko je láska - Pod týmto názvom sa niesla prezentácia najnovších módnych trendov z produkcie spoločnosti Luxottica pre rok 2018, ktorá sa uskutočnila začiatkom marca v Krakowe.

Spoločnosť Luxottica je svetovou špičkou v oblasti módnych, luxusných a športových okuliarov a to najmä vďaka ich kvalite a originálnemu dizajnu.

Osobné pozvanie od spoločnosti Luxottica nám umožnilo nazrieť do sveta dizajnérov  renomovaných značiek, ich tvorbe, najnovšej produkcie, jednoducho byť pri tom, čo sa bude nosiť v tomto roku.

 

Celý článok...
 

Okrúhle slnečné okuliare Ray-Ban ROUND METAL

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 917

 

 

 

Okrúhle slnečné okuliare Ray-Ban – tento nestarnúci štýl prináša značka Ray-Ban opäť v neprebernom množstve farebných variácií a dokonalom technickom prevedení.

 

Celý článok...
 

Prečo polarizované slnečné okuliare?

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 569

 

 

 

Ak chcete ukázať nosením slnečných okuliarov svoj zmysel pre módu,  prezentovať svoju osobnosť a zároveň vám záleží na zdraví vašich očí, siahnete po osvedčených značkách z našej ponuky. Vyberte si okuliare s UV ochranou alebo s polarizovanými šošovkami....

 

Celý článok...
 

Značky, ktoré povedali STOP kožušinám

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 718

sissi

Mnohé svetové módne značky sa rozhodli pri tvorbe svojich kolekcií myslieť nielen ekonomicky, ale aj eticky.

Nudokki je optika, ktorej problematika ochrany zvierat a životného prostredia nie je ľahostajná. S veľkým záujmom sledujeme iniciatívu a kroky tých, ktorí určujú módne trendy s ohľadom na práva zvierat.

 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 . . . 14 15 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 45 - 55 z 160
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia