Blog

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Exkluzívna a typická CHLOÉ

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 370

Rozžiarte tohoročnú jar krásnymi slnečnými okuliarmi Chloé. Značka Chloé  bola založená v roku 1952 Gaby Aghion. Práve ona sa zaslúžila o módny pojem „pret-a-porter (určené pre každodenné nosenie).

V súčasnosti ju vedie francúzska dizajnérka Natacha Ramsay-Levi, ktorá priniesla do tejto exkluzívnej značky bohémstvo, eleganciu, štýl a parížsky šarm.

Slnečné okuliare Chloé oslovia náročné dámy, ktoré milujú originalitu, luxus a dokonalé remeselné spracovanie.
 

Celý článok...
 

Valentín s NUDOKKI

čítanie na 6 minut
počet zobrazení: 416
 
„Najväčším šťastím v živote človeka je vedomie, že nás niekto miluje preto, akí sme. Alebo skôr napriek tomu akí sme“.  (Romain Rolland)

Možno ste aj vy niekedy natrafili na tieto slová francúzskeho prozaika a dramatika. Zdajú sa vám pravdivé? Máte niekoho pri sebe, koho milujete práve preto aký je?
Blíži sa sviatok sv. Valentína, kedy si možno o trochu viac uvedomujete, že je tu niekto, kto je pre vás jedinečný, koho milujete.
 
Celý článok...
 

Jimmy Choo – Novinky predstavené v novembri 2018 v Padove

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 364

Slnečné okuliare Jimmy Choo majú svoj rozpoznateľný štýl. Sú zmesou elegancie a luxusu. Sú sofistikované a zároveň hravé. Ich čaro sa skrýva v prepracovaných detailoch.
 
Nová kolekcia slnečných okuliarov z dielne Jimmy Choo nám bola predstavená v novembri 2018 v talianskej Padove.
Tu sú najkrajšie vychytávky, ktoré sme pre vás v ponuke NUDOKKI pripravili z najnovšej kolekcie Jimmy Choo 2019:
 

Celý článok...
 

Pamätáte sa na typické Fendi FF 0041?

čítanie na 1 minúta
počet zobrazení: 298
Pamätáte sa na typické Fendi FF0041/S ?

Nenechajte si ujsť jej inováciu  Fendi FF0357/S :-)
 
Celý článok...
 

Dokonalá brazílska kolekcia Ana Hickmann 2019

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 580
Elegancia, originalita, vybrané materiály a rafinované detaily robia značku Ana Hickmann mimoriadne obľúbenou medzi náročnými ženami.
Nová kolekcia slnečných okuliarov Ana Hickmann 2019 ponúka dokonalý ženský obraz a nadčasovú eleganciu. Každý model je vyrobený z prvotriednych materiálov a ich súčasný dizajn poskytuje maximálny komfort a luxus.
 
Celý článok...
 

Fašiangy sú tu...

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 382
Fašiangy sú symbolom radosti, veselosti, hojnosti a zábavy. Je to obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy. Tradícia fašiangov je spojená so zábavou, plesmi a bálmi. Je to obdobie prechodu od zimy do jari.

Je to čas, kedy sa nám ponúka možnosť objaviť sa v spoločnosti v oslnivých róbach, elegantných oblekoch, ktoré sú dotvorené krásnymi šperkami a doplnkami. Všetko je krásne, elegantné, trblietavé...

Také sú aj originálne slnečné okuliare z dielne svetových dizajnérov, ktorí použitím unikátnych materiálov vytvorili kúsky, ktoré nielen chránia oči, ale zároveň sú šperkom.
 
Celý článok...
 

Aké okuliare nosia celebrity?

čítanie na 6 minut
počet zobrazení: 687
Slnečné okuliare sú neodmysliteľným módnym doplnkom, ktorý nielen chráni naše oči, ale zároveň zvýrazňuje a dotvára našu osobnosť a celkový outfit.
Po akých slnečných okuliaroch siahli svetové celebrity tohto roku? Dominuje originalita, štýl, odvaha, niekedy značná dávka extravagancie. Odvážne tvary, veľkosti a farby strieda nesmrteľná klasika.
 
 
Celý článok...
 

TOP okuliare pre dámy, kolekcia jeseň a zima 2018

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 471
 

 

Slnečné okuliare už dávno nie sú len letným doplnkom. Ochrana očí si nesporne vyžaduje starostlivosť po celý rok. Dizajnéri svetových značiek opäť svojimi novými modelmi uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky dám. Široký výber kvalitných okuliarov dáva možnosť nájsť si presne tie, ktoré budú sedieť k vašej tvári .
Nová kolekcia slnečných okuliarov jeseň a zima 2018 zahŕňa viaceré svetové značky určené pre dámy, ktoré preferujú nekompromisnú kvalitu. Nechajte sa inšpirovať niektorými modelmi slnečných okuliarov z našej ponuky.
 

 

Celý článok...
 

Aké okuliare nosí Lady Gaga

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 391
 

 

Americká speváčka, skladateľka a herečka Lady Gaga je fenomén vo svete umenia. Na scéne prezentuje svoje hudobné zručnosti a zároveň inšpiruje novú generáciu módnych návrhárov. Jej jedinečný štýl často nielen upúta, ale doslova šokuje.

Svojou jedinečnosťou a sebavedomím si Lady Gaga získala množstvo obdivovateľov. Hranice módy sa v jej prípade často posúvajú do nepreskúmanej ríše.
 

 

Celý článok...
 

Detské slnečné okuliare Stella McCartney

čítanie na 2 minúty
počet zobrazení: 363
 

 

Hlavným dôvodom prečo dávame deťom slnečné okuliare je ochrana detských očí pred škodlivým UV žiarením. Či už je to v lete na pláži alebo na zasnežených svahoch.

Inšpiráciu pri výbere kvalitných detských slnečných okuliarov určite nájdeme v tvorbe Stelly McCartney.
 

 

Celý článok...
 

TOP okuliare pre mužov – kolekcia jeseň a zima 2018

čítanie na 5 minut
počet zobrazení: 635
 

 

Muži siahnu po slnečných okuliaroch nielen preto, aby svoje oči chránili pred slnečnými lúčmi, ale jednoducho aj preto, aby dotvorili svoj imidž. Radi si vyberajú práve také slnečné okuliare, ktoré im dodajú istý prvok tajomstva a osobitý štýl.


Kolekcia slnečných okuliarov jeseň a zima 2018 osloví náročných mužov s novými, odvážnymi rámami a sviežimi farbami.
 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 . . . 15 16 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 23 - 33 z 166
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia