Blog

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Ray-Ban so Stevenom Kleinom

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 324

 

 

Po minuloročnej úspešnej kampani značka Ray-Ban pokračuje aj v roku 2018 v spolupráci so známym americkým fotografom Stevenom Kleinom.

 

 „Hlavnou témou kampane je sloboda a sebavyjadrenie,“ vysvetľuje Steven Klein.

 

 

Celý článok...
 

Provokačný dizajn Versace

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 280

 

 

Spoločnosť Gianni Versace vznikla v roku 1978, kedy aj predstavila prvú módnu kolekciu. Gianni Versace dokonale spájal umenie a modernú kultúru so svojimi odvážnymi a kreatívnymi nápadmi.

Po náhlej smrti Gianniho Versace v roku 1997, preberá úlohu hlavnej dizajnérky jeho sestra Donatella, ktorá úspešne pokračuje v v odkaze značky Versace.

 

 

Celý článok...
 

Logomania s Emporio Armani

čítanie na 4 minúty
počet zobrazení: 210

 

Značka Emporio Armani je členom širokospektrálnej skupiny Giorgio Armani, ktorá bola založená začiatkom 80. rokov. Charakteristickými a nezameniteľnými prvkami tejto značky sú nadčasovosť a elegancia.

Slnečné okuliare Emporio Armani zahŕňajú luxusný a svieži štýl. Inovatívne a dokonale funkčné modely ponúkajú moderný vzhľad a jedinečný dizajn inšpirovaný najnovšími módnymi trendmi.

 

Logo značky Emporio Armani tvorí kontúra orla a pruhy.

 

 

 

 

Celý článok...
 

sladká romantika s kolekciou Dolce & Gabbana GRAFFITI

čítanie na 5 minut
počet zobrazení: 396

 

 

Dolce & Gabbana – značka, ktorá prináša do sveta módy životný štýl priamo zo Sicílie. Domenico Dolce a Stefano Gabbana sa vo svojej tvorbe spoliehajú na talianske dedičstvo a tradíciu. Špičkové remeselné spracovanie, odvážny dizajn, kde nájdete plnú chuť Stredozemného mora, taliansky temperament, energiu a hrdosť, to sú slnečné okuliare značky Dolce & Gabbana.

 

Veľmi silný módny trend street wear a motívy inšpirované graffiti prinášajú  do najnovších  modelov z dielne Dolce & Gabbana farby, rozmanitosť a zároveň taliansku eleganciu.

 

Chráňte si svoje oči pred slnečnými lúčmi štýlovými okuliarmi Dolce & Gabbana z kolekcie Graffiti.

 

Celý článok...
 

Horúce novinky Ray-Ban - leto 2018

čítanie na 7 minut
počet zobrazení: 519

 

Ray-Ban – naša ponuka leto 2018

 

Ray-Ban – značka, ktorej slnečné okuliare už celé desaťročia zdobia tvare a chránia oči ľuďom po celom svete. Milujú ju významné osobnosti, ale aj bežní ľudia. Ray-Ban kombinuje minulosť so súčasnosťou. Najmodernejšie technológie spojené s povestným dizajnom, predurčujú modely Ray-Ban jednoznačne  na úspech.

 

Z našej aktuálnej ponuky slnečných okuliarov Ray-Ban vyberáme:

 

Celý článok...
 

Retro slnečné okuliare

čítanie na 6 minut
počet zobrazení: 360

 

Svet módy nám rok čo rok prináša nejaké novinky, vylepšenia, nové módne trendy, kde sa jednotlivé štýly prelínajú a spájajú. Nie je tomu inak ani v dizajne slnečných okuliarov.

Luxusné značky hlásia návrat štýlu 80. a 90. rokov. Obľúbený retro štýl nachádzame v najnovších kolekciách odevov, módnych doplnkov a samozrejme aj u slnečných okuliarov.

Inšpirované sú nadčasovým dizajnom, ktorý dotváral náš módny svet po celé desaťročia. Niektoré štýly rámov sú stále rovnako módne a to

z prostého dôvodu:

Sú jednoducho jedinečné!

 

Celý článok...
 

Aj vy si kladiete otázku, či vaše dieťa má alebo nemá nosiť slnečné okuliare?

čítanie na 6 minut
počet zobrazení: 542

 

 

Aj vy si kladiete otázku, či vaše dieťa má alebo nemá nosiť slnečné okuliare?

O to viac je táto téma aktuálnejšia, že jar sa nám akosi rýchlo prehupla do leta a slniečko vnímame čoraz intenzívnejšie. Deti trávia veľa času vonku a ich prižmurovanie očí na slnku jasne signalizuje, že sa pokúšajú takýmto spôsobom chrániť svoje očká.

Hlavný dôvod, prečo nosíme slnečné okuliare, je ochrana zraku pred škodlivým UV žiarením. Práve UV žiarenie môže spôsobiť zápal rohovky alebo spojiviek.

 

 

Celý článok...
 

Výnimočnosť Porsche Design

čítanie na 3 minúty
počet zobrazení: 283

 

 

Nová kolekcia slnečných okuliarov značky Porsche Design pre rok 2018 má v sebe dizajn, ktorý odráža to najlepšie za posledných 40 rokov ich tvorby.

 

Čisté línie, zmysel pre estetiku a moderný klasicizmus dotvára luxus značky Porsche Design.

 

Celý článok...
 

Vedeli ste? Názov značky Ray-Ban pochádza z “odstrániť lúče” (Banish rays).

čítanie na 11 minut
počet zobrazení: 259

 

 

Ray-Ban – značka, ktorá je nadčasová, viacgeneračná, autentická, odvážna. Skrýva v sebe funkčnosť, špičkovú kvalitu, tradíciu a štýl.

Ako hovorí aj podstata jej názvu, cieľom kvalitných okuliarov je dopriať oku najvyšší komfort a „odstrániť“ lúče, ktoré sú nášmu zraku škodlivé. Ľudské oko má istú schopnosť prispôsobiť sa rozdielnej intenzite svetla. Prílišné oslnenie je možné znížiť pomocou kvalitných slnečných okuliarových šošoviek a oči chrániť pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Práve preto bola značka Ray-Ban už od svojho vzniku priekopníkom 100 %-nej UV ochrany, zrkadlového povrchu a iných vrstiev šošovky.

 

 

Celý článok...
 

Žijeme aktívny život - Športové okuliare Oakley a Carrera

čítanie na 6 minut
počet zobrazení: 283

 

Značka Oakley patrí medzi najikonickejšie športové značky. Je to značka, ktorá je spoľahlivá, odvážna a inovatívna. Kreatívne nápady, precízne spracovanie, dokonalá funkčnosť, tak to je presne to, čo ocenia športovci a lifestyloví nadšenci. Vo svojej celosvetovej propagačnej kampani použila značka Oakley slovo „posadnutosť“.  Posadnutosť pohybom, športovou vášňou, ktorá v seba skrýva ich vlastný životný príbeh. Nejde tu len o športové víťazstvá, ale aj o tie víťazstvá, ktoré dosahujeme sami v sebe. Oakley, to je jednoducho životný štýl.

Kvalitné dizajnové slnečné okuliare Oakley ocenia všetci, ktorí sa spoliehajú na dokonalú ochranu a funkcionalitu. Oakley zároveň podporia vašu individualitu

 

Celý článok...
 

„Pre mňa BOLON reprezentuje módu, eleganciu a štýl.“

čítanie na 5 minut
počet zobrazení: 645

 

 

Slnečné okuliare BOLON sú dokonalou kombináciou módy, vkusu a súčasného životného štýlu. Inšpirujú mužov aj ženy a poskytujú bohatú škálu módnych vzorov.

 

Klasické, elegantné, retro - skrátka rôznorodosť, ktorá vyzdvihuje a rešpektuje individualitu a jedinečný štýl.

 

 

 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 . . . 13 14 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 23 - 33 z 146
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia