O nás

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > O nás
 

O nás

Pozrite sa na kvalitu našimi očami

 

 

Internetový obchod Nudokki.sk a Nudokki.cz ponúka nielen štýl exkluzívnych značiek, určujúcich trendy každého leta, ale aj vysokú kvalitu služieb. Ak požadujete originalitu a precízne služby, ste na správnom mieste. Garantujeme vám totiž široký výber tých najmodernejších kúskov renomovaných výrobcov slnečných, dioptrických a lyžiarskych okuliarov, ktorý neodmysliteľne dopĺňajú tri najdôležitejšie súčasti nášho biznisu - ODBORNOSŤ, ZÁRUKU KVALITY a  BEZPEČNOSŤ NÁKUPU.

ODBORNOSŤ považujeme za základnú ingredienciu vašej spokojnosti. Preto zamestnávame vyštudovaných profesionálov v oblasti optiky. E-shop Nudokki.sk/cz prevádzkuje spoločnosť OPTIKA KLAUDIA, s.r.o.. Optika Klaudia je stabilným a od roku 1991 obľúbeným hráčom na slovenskom trhu a spolupracuje so svetovými výrobcami a distribútormi slnečných a dioptrických okuliarov ako Luxottica Group Italy a Safilo Group Italy.

ZÁRUKA KVALITY je alfou a omegou každého úspešného predajcu. Náš sortiment tvoria jedine svetovo uznávané značky, ktoré si svoje miesto na výslní vyslúžili originalitou a najmä kvalit ou. Ak vám nestačí dôkaz „made in Italy“, môžete sa v prípade výrobnej chyby spoľahnúť na reklamačnú dobu až 24 mesiacov.

BEZPEČNOSŤ NÁKUPU sme v našom obchode poskladali z garancie originality značiek, precíznej ochrany vašich osobných údajov a spoľahlivého zaistenia tovaru pred mechanickým poškodením počas prepravy. Sme hrdým majiteľom osvedčenia, ktoré potvrdzuje, že predávame jedine originálne značkové slnečné okuliare. Aby k vám prišli nepoškodené, expedujeme ich v spevnenom obale a v bublinkovej fólii. Každá naša zásielka je poistená. Navyše, doručíme vám ho celkom ZADARMO.

 

 

 

Ak by ste v našej ponuke najnovších kolekcií slnečných okuliarov nenašli  konkrétny model, ktorý hľadáte alebo ak máte nejaké otázky, napíšte nám na e-mail info@nudokki.sk a my Vám radi splníme všetky Vaše požiadavky.

 

OSVEDČENIE

 

Očnú Optiku Klaudia si môžete nájsť aj na oficiálnom vyhľadávači predajní Ray-Ban store Locator.

 

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia