Detské okuliare - Nudokki.sk

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Okuliare pre deti - veselo a hravo

Detské okuliare sa nevyberajú ľahko. Dieťaťu totiž detské okuliare musí vybrať rodič tak, aby bolo aj dieťa samotné spokojné. Ako sa s tým popasovať?

 

Detské okuliare a ich výber

Vybrať okuliare pre dieťa je veľkou výzvou aj preto, že ide o nový zvyk, ktorý bude dieťa nutné akceptovať. Musí sa naučiť nosiť svoje okuliare. Tie by preto mali byť čo najpohodlnejšie a tiež také, aby sa hodili a najmä páčili novému nositeľovi.

 

Detské okuliare s ohľadom na malého zákazníka

Detské okuliare bývajú často veselé a hravé, v ponuke však nájdete aj umiernenejšie modely, či klasické rámy, ktoré sú tiež vhodné pre väčšie deti. Dôležité je vyberať správny tvar a farebné kombinácie, ktoré sa malej tváričke budú hodiť a páčiť. V ponuke sú tiež okuliare pre deti vyrobené z odolnejších materiálov, prípadne pružné rámy, ktoré sú takmer nezničiteľné. Detské okuliare by tiež mali byť správne nastavené a nosené tak, aby si ich dieťa nemuselo skoro vôbec všímať. Najlepšie sú také, v ktorých sa dieťa cíti dobre a elegantne. Predídeme tak problémom s nechuťou nosiť okuliare. Práve preto treba vyberať okuliare pre našich najmenších s veľkou obozretnosťou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia