Dámske okuliare

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Okuliare pre dámy - naozaj je z čoho vyberať

Dámy si potrpia na svoje dámske okuliare a každý rok očakávajú nové trendy, aby vedeli, ako sa zladiť. Tento rok hrajú prím odvážne dámske okuliare, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľaď a nechajú v ústraní všetko ostatné. Veľké rámy, zrkadlové sklá a extravagancia je pre dámske okuliare tejto sezóny príznačná. Čo naopak nesedí dámskym okuliarom, je nuda,fádnosť a nenápadnosť. Dámske okuliare by mali spĺňať ešte niekoľko daľších atribútov. V prvom rade by mali určite sedieť, byť pohodlné a dokonale vystihovať svoju majiteľku a jej štýl.

 

Ako vyberať dámske okuliare?

Dámske okuliare treba vyberať tak, aby sa dali zladiť s oblečením, ktoré bežne nosíme. Dámy majú neľahkú situáciu v prípade, že chcú dámske okuliare vhodné na rôzne príležitosti. Vtedy treba vyberať tak, aby boli dámske okuliare natoľko univerzálne, aby spĺňali nároky na rôzne príležitosti a boli vhodné pri každej situácií. Dámske okuliare sa jednoducho musia hodiť svojej majiteľke k tvári, ale aj k šatám a doplnkom.

 

Dámske okuliare a údržba

Dámske okuliare si zaslúžia opatrné zaobchádzanie a údržbu, pri ktorej sa snažíme o to, aby nám okuliare vydržali v perfektnom stave čo najdlhšie. Oni nám za ich dôkladnú starostlivosť budú robiť radosť znova a znova bez jedinej chybičky krásy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia