Cat eye okuliare | Nudokki.sk

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Cat eye okuliare - mačacia zvodnosť

Ak chcete mať mačací zrak, stavte na cat eye okuliare. Tento tvar okuliarov je určený pre tých, ktorí chcú pôsobiť výstredne a jedinečne. Cat eye okuliare sú totiž neprehliadnuteľné. Veľkou výhodou týchto okuliarov je to, že okrem zaujímavého vzhľadu majú aj veľký rám, ktorý dobre chráni oči pred slnečným svetlom. Čo viac si môžete želať? Zadovážením si cat eye okuliarov si kupujete moderný a jedinečný kúsok, ktorý v žiadnom ohľade nezaostáva funkčnosťou a využitím.

Okuliare cat eye nie sú pre každého

Ak cítite neistotu, jednoducho si okuliare cat eye vyskúšajte. Skúste rovno niekoľko typov a možno budete prekvapení ako dobre vám niektoré sedia a ako sa dokáže vaša tvár rozžiariť. Cat eye okuliare sú totiž na vrchnej časti rozšírené, čo pôsobí veselým až šibalským dojmom. Možno práve tento malý detail si podmanil množstvo majiteľov, ktorí si okuliare cat eye nevedia vynachváliť.

 

Cat eye okuliare rôznych modelov

Výber nie je zúžený len na tvar okuliarov. Cat eye okuliare sú variabilné aj štýlom. V tejto kategórii môžete nájsť rámy od klasických čiernych či hnedých až po extravagantnejšie modely, ktoré sú dokonca zdobené kryštálikmi či inými dekoračnými prvkami. Veľmi ženský vzhľad ponúkajú okuliare cat eye s rozšírením na okrajoch, ktoré je veľmi nápadné a púta pozornosť okoloidúcich. Spolu s doladením oblečenia a doplnkov môžu cat eye okuliare priniesť známy efekt čerešničky na torte a ponúknuť dokonalú bodku k dokonalosti štýlu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia