Ray-Ban round metal pre celú rodinu

 
 
 

+421 919 413 112  (PO-PIA  9.00 - 17.00)

 
 

logo doprava zdarma Doprava zadarmo na celom SR

 
 
 
Úvod > Blog > Ray-Ban round metal pre celú rodinu
 
Zobrazení: 980

Ray-Ban round metal pre celú rodinu

Ray-Ban round metal pre celú rodinu

Chcete dopriať svojim deťom komfort a dokonalú ochranu zraku? Slnečné okuliare Ray-Ban sú nadčasové a inovatívne a ich vzhľad vyhovuje akejkoľvek generácii.
Značka Ray-Ban už viac ako pol storočia ukazuje svoj jedinečný štýl a jej slnečné okuliare sú garanciou vysokej funkčnosti, ktorá zabezpečuje dokonalé videnie.
 
Zlaďte sa so svojim synom , či dcérou a vytvorte dokonalú dvojicu, čo má štýl!
 

Nápaditý dizajn slnečných okuliarov Ray-Ban 0RB3548N HEXAGONAL 001 je vytvorený prienikom kruhu a štvorca, čím vznikol originálny šesťuholníkový model. Ploché kryštálové šošovky Round, v jemnom zlatom ráme, zdôrazňujú eleganciu na každý deň.

Vysokú funkčnosť a pohodlie pre vaše deti prinášajú z tejto kolekcie slnečné okuliare Ray -Ban RJ9541SN JUNIOR HEXAGONAL. Maximálna ochrana proti slnečnému žiareniu, špičkové materiály a krásny dizajn, to sú ideálne parametre pre detské slnečné okuliare.Ray-Ban 0RB3548N HEXAGONAL 001Ray-Ban hexagonal


 

 

Slnečné okuliare Ray-Ban 0RB3447 ROUND METAL v štýle retro sú inšpirované 60. rokmi. Okrúhle kryštálové šošovky, nastaviteľné podložky na nos a tenké kovové straničky s plastovými koncovkami, ktoré pohodlne sadnú za ušami, tak to je dokonalý komfort pri ich nosení. Široká kombinácia farieb tohto modelu osloví aj najnáročnejšieho zákazníka.
Keď klasika, tak klasická verzia aj pre vaše dieťa. Detské slnečné okuliare Ray-Ban RJ9547S JUNIOR ROUND 223/71 nezaprú v sebe kultový nádych značky Ray-Ban. Prvotriedna kovová konštrukcia, s klasickými zelenými šošovkami, poskytuje očakávanú kvalitu a ochranu zraku pre vaše dieťa.
Slnečné okuliare Ray-Ban sú inšpirované nadčasovým dizajnom, špičkovou kvalitou a sú jedinečným doplnkom pre všetky generácie.Ray-Ban 0RB3447 ROUND METAL
 


mama a dcéra Ray-Ban

 


 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia